بررسی 6 تا از پالتو های مردانه محبوب جوانان

بروز رسانی شده در 2 سال پیش

پالتوی مردانه
فصل زمستان نویدبخش پوشاک گرم و رسمی محبوبی مانند انواع پالتو مردانه است. پالتو مردانه برای افرادی طراحی‌شده است که دوست دارند در فصل زمستان هم استایل رسمی خود را حفظ کنند و از آن لذت ببرند. پالتو مردانه در مدل‌های مختلف طراحی می‌شود؛ بنابراین اگر استایل اسپرت را می‌پسندید، می‌توانید از میان مدل‌های مختلف پالتو مردانه یکی را انتخاب کنید.
انواع پالتوی مردانه
در طراحی پالتو مردانه دو فاکتور قد و یقه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. مدل‌های مختلف یقه می‌تواند ظاهر یک پالتوی رسمی را به پالتوی اسپرت تغییر دهد. از انواع مدل‌های به‌کاررفته در پالتوی مردانه می‌توان به یقه میدی، یقه بلند، یقه ایستاده، یقه کوتاه، یقه برگردان و یقه خزدار اشاره کرد. پالتو بر اساس قد به دو دسته‌ی زیر تقسیم می‌شود.
پالتو کوتاه: پالتو‌های کوتاه یا نیم کت ظاهر اسپرت‌تری دارند و برای افرادی مناسب است که چندان به استایل رسمی علاقه ندارند. پالتو کوتاه از جنس چرم، فوتر، پشم و ویسکوز تهیه می‌شوند. مدل‌های یقه در پالتوی کوتاه از تنوع بیشتری نسبت به پالتوی بلند برخوردار است.

پالتو بلند: این مدل پالتو نماینده‌ی تمام قد یک استایل رسمی و مجلسی است. یقه‌ی متداول در پالتوهای رسمی، یقه برگردان است. پالتوهای رسمی عموماً با دو یا سه عدد دکمه بسته می‌شوند. در هنگام خرید پالتوی بلند باید به قد خود و قد پالتو توجه داشته باشید. افرادی که قد بلندی دارند، باید از پوشیدن پالتوهای زیر زانو اجتناب کنند چراکه قد آن‌ها را بیش‌ازاندازه بلند می‌کند. افرادی که قد کوتاهی دارند باید قد پالتو را بالاتر از زانوی خود انتخاب کنند. رنگ‌های مشکی، طوسی و قهوه‌ای از جمله رنگ‌های پرطرفدار در انتخاب پالتوی بلند به شمار می‌آید.
برندهای معتبر تولید کننده‌ی انواع پالتوی مردانه
شما می‌توانید پالتوی مردانه خوش دوخت و شیک را از میان برندهای ایرانی، ترک یا سایر کشورها تهیه کنید. برندهای ایرانی کیفیت را همراه با قیمت مناسب در اختیار علاقه‌مندان به استایل رسمی و نیمه‌رسمی قرار می‌دهند. شما می‌توانید پالتوی موردعلاقه‌ی خود را از میان برندهای مانگو، جی اوکس، ال سی من، سوپر درای و... تهیه کنید.
خرید آنلاین انواع پالتوی مردانه
برای خرید مدل‌های مختلف پالتو مردانه می‌توانید به بخش لباس مردانه فروشگاه دیجی‌کالا مراجعه کنید. قیمت‌ها و ویژگی‌های هریک از محصولات با جزئیات وجود دارد و شما می‌توانید مشخصات آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید. هم‌چنین راهنمای سایز به شما کمک می‌کند تا سایز مناسب پالتو را خریداری کنید.
ما در اینجا به بررسی 6 تا از پالتو های مردانه محبوب جوانان میپردازیم

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

وب جو
Logo