بررسی 6 تا از شلوار های جین مردانه محبوب جوانان

بروز رسانی شده در 2 سال پیش

شلوار جین مردانه

یکی از لباس‌های رایج مردانه که در سال‌های اخیر هم رواج بیشتری داشته است شلوار جین مردانه است که به‌خاطر برند معروف لی که تولید کننده‌ی اصلی این نوع شلوارهاست در ایران با نام شلوار لی مردانه هم شناخته می‌شود. این نوع شلوارها در آغاز و در دهه‌ی پنجاه قرن بیستم برای لباس ملوانان استفاده شد و پس از آن بود که کم کم جایش را میان نوجوانان و جوانان باز و حتی به لباس خانم‌ها راه پیدا کرد. این روزها انواع شلوار جین و شلوار لی مردانه در بیشتر لباس فروشی‌های مردانه حضور دارد و پسران و مردان با سن و سال‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند. 


مدل‌های مختلف شلوار لی و شلوار جین مردانه 

شلوار جین مردانه راسته گشاد یکی از اولین مدل‌های شلوار لی مردانه است که رایج شد. این نوع شلوار لی که در رنگ‌های تیره و روشن در بازار موجود بود این روزها کمتر وجود دارد و چیزی که بیشتر می‌توانید پیدا کنید یک شلوار جین مردانه راسته یا یک شلوار لی مردانه اسکینی با فرم جذب است. شلوار لی مردانه قد 90 هم برای کسانی که به پوشیدن شلوارهای کوتاه‌تر علاقه دارند در بازار موجود است. اگرچه در سال‌های آغاز ورود شلوار جین به بازار فقط رنگ آبی تیره و روشن که به‌صورت کلاسیک برای جین می‌شناسیم موجود بود اما اکنون می‌توانید به‌سادگی یک جین ذغالی، مشکی یا طوسی و حتی شلوار لی مردانه سفید تهیه کنید و با تیشرت یا کت اسپرت بپوشید. شلوار جین مردانه حتی با پیراهن هم قابل ست کردن است و می‌توانید با استفاده از کفش و جوراب مناسب تیپ‌های خاص و منحصربفردی داشته باشید. شلوار جین حتی با نیم بوت و بوت مردانه هم قابل ست کردن است.


تولیدکنندگان معروف شلوار لی مردانه

شلوار لی مردانه در میان محصولات اکثر تولیدی‌ها و مارک‌های لباس مردانه جای دارد و این روزها می‌توانید جدیدترین مدل‌های 2021  آن را همه جا ببینید. برندهایی مانند لیورجی، ال سی وایکیکی، کوتون، اچ اند ام، کالینز و نیولوک تعدادی از گزینه‌های قابل توجه برای انتخاب شلوار لی مردانه هستند.


خرید اینترنتی انواع شلوار لی و جین مردانه از فروشگاه اینترنتی دیجیکالا

انواع مدل شلوار لی مردانه از جین کاغذی تا طرح‌های خاص و حتی گلدوزی شده با عکس‌ها و قیمت‌هایشان روی سایت قرار گرفته است. فرقی نمی‌کند دنبال یک شلوار جین مردانه ارزان هستید یا یک شلوار لی مردانه ترک اصل می‌خواهید در هر صورت دیجیکالا امکان خرید آسان و مطمئن آن را برای شما فراهم کرده است.
ما در اینجا به بررسی 6 تا از شلوار های جین مردانه محبوب جوانان میپردازیم

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

وب جو
Logo