بهترین ست های سرویس بهداشتی دی ماه 1400

بروز رسانی شده در 2 سال پیش

ست سرویس بهداشتی

یک خانه به سبب حضور قسمت‌های مختلف و تزیینات متفاوت معنا پیدا می‌کند. به طور معمول یک خانه یا حتی یک فضای اداری از چندین اتاق، یک آشپزخانه، سالن و سرویس‌های بهداشتی تشکیل شده است. سرویس بهداشتی و حمام یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر خانه هستند. تزیینات این قسمت از خانه براساس سلیقه‌ی افراد و دکوراسیون کلی خانه انتخاب می‌شود. برای پوشش ظاهری این فضا از سرامیک‌ها و کاشی‌های مختلف استفاده می‌شود که از تنوع گسترده‌ای برخوردار هستند. 
سرویس بهداشتی و حمام دارای تزیینات خاص و متفاوت از سایر قسمت‌های خانه هستند. معمولاً در هر سرویس یک آینه و باکس وجود دارد. آیینه‌های مربع و مستطیل از متداول‌ترین انواع آیینه‌های سرویس بهداشتی و حمام هستند. آیینه‌های قاب‌دار از جنس پی‌وی‌سی (PVC) هستند، پی‌وی‌سی (PVC) در اثر برخورد آب و حضور بخارآب آسیب نمی‌بیند. برخی از آیینه‌های سرویس بهداشتی و حمام دارای بک لایت یا نور پشتی هستند و جلوه‌ای خاص به فضا می‌بخشند. در کنار آیینه‌های متنوع معمولاً سرویس بهداشتی و حمام دارای چندین قفسه و کابینت هستند. این کابینت‌ها نیز بهتر است از جنس مواد ضد آب ازجمله پی‌وی‌سی (PVC) باشند. از این کابینت‌ها برای نگهداری وسایل بهداشتی استفاده می‌شود و می‌توان انواع مواد شوینده و تمیزکننده را درون آن‌ها قرار داد. برخی از آیینه‌ها و کابینت‌ها از یکدیگر جدا هستند در حالی که برخی از برندها و شرکت‌ها ست آینه و باکس متصل به یکدیگر طراحی و تولید می‌کنند. در ست آینه و باکس متصل معمولاً کابینت در قسمت‌های کناری آیینه تعبیه می‌شود. این نمونه‌‌ها برای سرویس بهداشتی و حمام کوچک بسیار مناسب هستند. رنگ و مدل ست سرویس بهداشتی معمولاً براساس طرح و رنگ روشویی دستشویی انتخاب می‌شود. معمولاً آیینه و کابینت‌های سرویس بهداشتی به رنگ سفید هستند که می‌توان با وسایل دکوراتیو مانند شمع، گل، صابون‌های رنگی یا نورپردازی خاص جلوه‌ی آن‌ها را چند برابر کرد. 
تزیینات و وسایل سرویس بهداشتی و حمام به‌صورت جداگانه و هم به‌صورت ست به فروش می‌رسند. استفاده از ست‌های لوازم سرویس بهداشتی و حمام یک هماهنگی و زیبایی خاص ایجاد می‌کند. ست‌های سرویس بهداشتی معمولاً شامل جاحوله‌ای، جادستمالی، ظرف مایع دستشویی، جاصابونی، جامسواکی و استند لوازم آرایشی هستند. ست‌های سرویس بهداشتی معمولاً از جنس پلاستیک و اکریلیک هستند و در هزاران رنگ و طرح تولید می‌شوند. ست‌های سرویس بهداشتی طلایی را می‌توان با شیرآلات طلایی و ست‌های سرویس بهداشتی طوسی، خاکستری، سفید و آبی را می‌توان با شیرآلات استیل ست کرد.
کیفیت محصولات و تجهیزات سرویس‌های بهداشتی و حمام بسیار مهم و پراهمیت است زیرا این وسایل در ارتباط همیشگی با آب و وسایل شوینده‌ی بسیار قوی هستند. مقاومت این وسایل در برابر انواع مواد شوینده‌ی اسیدی و شیمیایی مهم است و بهتر از انواع مرغوب آن‌‎ها تهیه شود. نصب وسایل و تجهیزات سرویس‌های بهداشتی و حمام آسان است و نیاز به چند ابزار ساده ازجمله پیچ‌گوشتی دارد.

 

 

خرید اینترنتی انواع ست سرویس بهداشتی

خرید و سفارش لوازم خانه نیاز به‌دقت فراوان و مراجعه به بازارهای شلوغ دارد. راه آسان و سهل سفارش و خرید ست سرویس بهداشتی و حمام و وسایل دکوراتیو منزل مراجعه به فروشگاه اینترنتی دیجیکالا است. فروشگاه اینترنتی دیجیکالا مجموعه‌ای از بهترین و زیباترین ست سرویس بهداشتی و حمام را گردآوری کرده است. خرید ست سرویس بهداشتی از دیجیکالا نیاز به مراجعه‌ی حضوری ندارد و در کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود و کالای سفارشی درب منزل تحویل داده می‌شود  
ما در اینجا به بهترین ست های سرویس بهداشتی دی ماه 1400 میپردازیم

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

وب جو
Logo