لیست جدیدترین گیرنده های دیجیتال دی ماه 1400

بروز رسانی شده در 2 سال پیش

گیرنده دیجیتال و ستاپ باکس

برنامه‌ها و نمایش‌های تلویزیونی به‌سادگی می‌توانند یک خانواده را دور هم جمع کنند، باعث سرگرمی کودکان شوند، یا منبعی مفید برای یادگیری و آموزش باشند. مسلماً کیفیت تصویر در برنامه‌های تلویزیون نقش زیادی در جذابیت این برنامه‌ها دارد؛ کیفیتی که با استفاده از یک دستگاه گیرنده‌ی دیجیتال مناسب و بدون نیاز به آنتن‌های هوایی می‌توانید آن را تجربه کنید.


گیرنده دیجیتال یا ستاپ باکس چیست؟

گیرنده دیجیتال یا ستاپ باکس (Set Top Box) دستگاهی‌ست که برای دریافت کانال‌های دیجیتالی تلویزیون به کار می‌رود. این دستگاه کدهای دیجیتالی را از فرستنده دریافت می‌کند، آن را به کدهای آنالوگ تبدیل می‌کند و در تلویزیون نمایش می‌دهد. با استفاده از دستگاه دیجیتال، علاوه بر این ‌که از کیفیت صدا و تصویر بهتری بهره‌مند می‌شوید، می‌توانید به کانال‌های بیشتر و برنامه‌های متنوع‌تری دسترسی داشته باشید. پخش دیجیتال با نام DVB (Digital Video Broadcasting) شناخته می‌شود که انواع بسیار متنوعی دارد. پخش برنامه‌های دیجیتال در ایران از طریق سیستم DVB T و نوع پیشرفته‌ترِ آن DVB T2 انجام می‌شود. نسل جدید تلویزیون‌ها به گیرنده‌ی دیجیتال و حتی رسیور ماهواره مجهز هستند، بااین‌حال برای این که از تماشای تلویزیون بیشتر لذت ببرید، می‌توانید یک دستگاه دیجیتال را به‌طور جداگانه بخرید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

 


تولیدکنندگان معتبر گیرنده دیجیتال و ستاپ باکس

شرکت‌های زیادی در دنیا به‌طور تخصصی روی طراحی و تولید دستگاه‌های گیرنده دیجیتال متمرکز هستند. با این حال، شرکت‌های ایرانی هم از تکنولوژی روز جا نمانده‌اند و محصولات باکیفیتی تولید می‌کنند. گیرنده دیجیتال کسری Kasra، گیرنده دیجیتال دنای Denay، ایکس ویژن X Vision، مکسیدر Maxeeder، پاناتک Panatech و فراسو Farasoo از برترین محصولات در این زمینه هستند.

 


خرید گیرنده دیجیتال و ستاپ باکس در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا

مجموعه‌ای از باکیفیت‌ترین و بهترین گیرنده‌های دیجیتال و ستآپ باکس در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا گردآوری‌شده است. با مقایسه‌ی قیمت‌ها و بررسی مشخصات این محصولات می‌توانید انتخابی مطمئن و خریدی آسان را تجربه کنید.

گیرنده دیجیتال استارست        گیرنده دیجیتال مکسیدر        گیرنده دیجیتال فوجی ست
ما در اینجا به لیست جدیدترین گیرنده های دیجیتال دی ماه 1400 میپردازیم

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

وب جو
Logo