بررسی 6 تا از جلیقه های پاییزه مردانه محبوب جوانان

بروز رسانی شده در 2 سال پیش

جلیقه پاییزه مردانه 
در روزهای پاییز که خنکای هوا و برگ‌ریزان درختان شور و رنگ تازه‌ای به زندگی می‌دهد، اگر بیرون از خانه بروید، حتما تغییر و تنوع لباس افراد را خواهید دید. با شروع فصل پاییز لباس‌های متنوعی می‌توانند این فصل خنک را برایمان گرم کنند. در کمد لباس‌های تمامی بانوان و آقایان طیف گسترده‌ای از لباس‌های پاییزه دیده می‌شود. یکی از این لباس‌ها که برای آقایان بسیار محبوب است، جلیقه یا ژیله است. تاریخچه جلیقه به سال‌های بسیار دور حدود سال‌های ۱۷۸۰ باز می‌گردد. جلیقه در زبان انگلیسی به آن Vest گفته می‌شود.
جلیقه‌های مردانه استایل‌های متنوعی از کلاسیک و سنتی تا  اسپرت و کژوال را برای آقایان می‌سازند. جلیقه‌ در ابتدا بلند بوده و آقایان برای مراسم‌های رسمی می‌پوشیدند. جلیقه‌ها در تمامی فصل‌ها پوشیده می‌شوند اما انتخاب آن‌ها برای یک فصل خاص بستگی به جنس پارچه‌شان دارد. در واقع جلیقه‌ها لباس‌های آستین حلقه‌ای هستند که امروزه به صورت کوتاه هم کاربرد دارند.
بی شک شما نام جلیقه و ژیله را باهم شنیده‌اید. این دو لباس گرچه بسیار به هم شبیه بوده اما تفاوت هایی نیز با یکدیگر دارند. جلیقه‌ها به صورت جلو بسته تولید نمی‌شوند، اما ژیله‌ها معمولا جلو بسته بوده و از جنس بافتی‌اند که معمولا زیر آنها باید پیراهن بر تن کنید. 
انواع جلیقه مردانه 
جلیقه‌ها در جنس پارچه با یکدیگر تفاوت دارند. آن‌‌ها به طور کلی به دو صورت پارچه‌ای و پلی استر تولید می‌شوند. جلیقه‌های پلی‌استر کاملا مناسب فصول سرد مانند پاییز هستند. شما می‌توانید این لباس را با یک پیرهن بافت یا هودی ست نمایید. جلیقه‌های پلی استر یک لایه از پر یا الیافت طبیعی و مصنوعی دارند. این لباس هم به صورت کلاه‌دار و هم بدون کلاه تولید شده، که شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیازتان آن‌ها تهیه کنید. جلیقه‌های مردانه در طرح ها و رنگ‌های متنوعی نیز تولید می‌شوند. 
برندهای تولید کننده جلیقه 
برندهای تولیدکننده البسه برای مردان، چه ایرانی و چه خارجی، با توجه به اقبال بازار توجه ویژه ای به جلیقه و مدل‌های مختلف آن دارند. از برندهای خارجی فعال در زمینه مد و لباس مردانه می‌توان به نایکی، تام فورد، آرمانی، گوچی و زارا اشاره کرد. از برندهای داخلی نیز باید از سیاوود، جامه پوش آرا، تکنیک پلاس و ... نام برد. 
خرید اینترنتی جلیقه  و ژیله مردانه 
در خرید لباس نکته حائز اهمیت به جز جنس کالا، در دست داشتن مدل‌های متنوع برای یک انتخاب دقیق است‌. دیجی کالا طیف گسترده‌ای از جلیقه‌های پاییزه مردانه را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با بررسی اطلاعات درج شده خرید خود را انجام داده و از خریدی آسان و مطمئن لذت ببرید.
ما در اینجا به بررسی 6 تا از جلیقه های پاییزه مردانه محبوب جوانان میپردازیم

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

وب جو
Logo