بررسی 6 تا از ژاکت و پلیور های مردانه محبوب جوانان

بروز رسانی شده در 2 سال پیش

ژاکت و پلیور مردانه 
لباس‌های زمستانی با رنگ‌های جذاب، طرح‌های متنوع و بافت‌های ریزودرشت، همیشه جذابیت خاصی دارند. شاید در نظر خیلی از افراد، لباس‌های زمستانی صرفاً به دلیل بافت و ظاهر مشابه در دسته‌ی پلیور قرار بگیرند؛ اما تنوع لباس‌های زمستانی مردانه و کاربرد هرکدام بیشتر از این‌هاست.
ژاکت و پلیور مردانه چه تفاوتی با هم دارند؟
پلیور: پلیورها لباس‌های بافتنی جلوبسته‌ای هستند که به شکل آستین‌بلند طراحی می‌شوند. سرآستین‌ها، حاشیه‌ی یقه و پایین این لباس‌ها کشبافت است تا از نفوذ سرما به بدن جلوگیری کند. یقه‌ی پلیورها عموماً به شکل گرد و هفت طراحی می‌شود. به همراه این نوع پلیورها می‌توان پیراهن‌های مردانه‌ای با طرح و رنگ هماهنگ با پلیور پوشید که یکی از ترندهای محبوب در لباس‌های زمستانی است. یقه‌‌ی برگردان، یقه اسکی و یقه ایستاده هم در طراحی پلیور به کار می‌روند. پلیورها با توجه به طرح و رنگی که دارند، برای همراهی با کت و پالتو مناسب هستند و می‌توانند برای موقعیت‌های رسمی و نیمه‌رسمی هم مورداستفاده قرار بگیرند.
ژاکت: ژاکت‌ها جلو باز هستند و به‌وسیله‌ی دکمه یا زیپ بسته می‌شوند، معمولاً آستین بلند هستند و در سرآستین‌ها، پایین و قسمت یقه‌ی آن‌ها از کشبافت استفاده می‌شود. ژاکت‌ها نسبت به پلیورها جزییات متنوع‌تری دارند. یقه‌ی برگردان، گرد، هفت یا ایستاده در این نوع لباس‌ها معمول است. ضمن این‌که می‌توانند جیب زیپ‌دار یا ساده داشته باشند. برخی ژاکت‌ها کلاه‌دار هم هستند. ژاکت‌ها ممکن است از جنس‌های متفاوتی در قسمت جلو، پشت یا آستین تهیه‌شده باشند. ژاکت را می‌توان به همراه پیراهن مردانه، پالتو، کاپشن یا کت‌های اسمارت کژوال پوشید.
جلیقه: جلیقه‌ که با نام ژیله هم شناخته می‌شود، در واقع همان پلیور بدون آستین است که عموماً با یقه‌ی هفت یا گرد طراحی می‌شود. جلیقه‌ها ممکن است جلوبسته یا جلو باز باشند. این لباس عموماً به همراه پیراهن مردانه پوشیده می‌شود. جلیقه را می‌توان برای استایلی رسمی، نیمه‌رسمی یا اسمارت کژوال به همراه کت، پالتو و کاپشن پوشید.
تولیدکنندگان معتبر ژاکت و پلیور مردانه
در میان بسیاری از برندهای ایرانی و غیر ایرانی پوشاک مردانه، برندهایی مانند جک اند جونز، باس، آرمانی اکسپنج، مانگو، اچ اند ام، کلمبیا، پیر کاردین، اسپرینگ فیلد، دبنهامز، پاتن جامه، سیاوود و جین وست از خوش‌نام‌ترین‌ها هستند.
خرید جدیدترین مدل های ژاکت و پلیور مردانه 
فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا مجموعه‌ای از زیباترین ژاکت، پلیور و جلیقه‌های مردانه را از برندهای مختلف گردآوری کرده است. با بررسی انواع پوشاک زمستانی با طرح و رنگ متنوع و مقایسه‌ی قیمت‌ها، می‌توانید خرید اینترنتی جذاب و آسانی را تجربه کنید.
ما در اینجا به بررسی 6 تا از ژاکت و پلیور های مردانه محبوب جوانان میپردازیم

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

وب جو
Logo