این شما و 8 تا از محبوب ترین کفش های تخت زنانه شهریورماه 1400 در تیمچه

بروز رسانی شده در 3 سال پیش

کفش تخت زنانه

کفش تخت یکی از مرسوم‌ترین و پرطرفدارترین انواع کفش است که همه‌ی رده‌های سنی طرفدار آن هستند. این نوع از کفش مناسب برنامه‌های روزمره، مهمونی‌ها و محل کار است و در انواع طراحی و رنگ تولید شده‌اند. برخی از برندهای تولید‌کننده‌ی کفش تخت به دور از طرح های عجیب و غریب و نامتعارف محصولات خودشان را عرضه می ‌کند و ساده ‌ترین ایده‌ ها را عملی می ‌کند و کفش شیک و مینیمال را در اختیار علاقه‌مندان به این کفش‌ها قرار می‌دهند.کفش‌های تخت زنانه بسیار خوش پوش برای استایل‌های تابستانه هستند، برخی از آن‌ها با پاپیون و یا سایر وسایل تزیینی طراحی شده‌اند به همین دلیل از زیبایی بیشتری برخوردار هستند.

کفش تخت زنانه یکی از انواع کفش‌های بسیار راحت برای این گروه است زیرا می‌توانند ساعت‌های متوالی از آن استفاده کنند در حالی که پایشان آسیب نبیند. برخی از آن‌ها از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند می‌توان آن‌ها را با انواع لباس و کیف ست کرد. این کفش‌ها در کنار ماندگاری و زیبایی مناسب همه‌‌ی سلیقه‌ ها هستند و در رنگ‌های کرم، قهوه‌ای، سبز و آبی طراحی شده‌اند. برخی از کفش‌های تخت زنانه دارای پاشنه‌ی بسیار کوتاهی مثلا با ارتفاع پنج سانتی متر هستند به همین دلیل علاوه بر استفاده‌ی روزمره مناسب  مهمانی نیز هستند. این نوع از کفش‌ها از چرم طبیعی، جیر و مواد دیگر تهیه شده‌اند و در زیره‌های برخی از آن‌ها مواد مصنوعی وجود دارد. برخی از کفش‌های تخت زنانه پشت باز هستند به همین دلیل برای مهمونی‌ها و دورهمی‌ها بمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد. برخی از آن‌ها دارای کش در طرفین برای سهولت در پوشیدن هستند به همین دلیل از راحتی بیشتری برخوردار هستند.

کفش تخت زنانه به دلیل راحتی و سبکی‌‌اش بسیار معروف است به همین دلیل دانشجویان و افراد شاغل که ساعت‌های زیادی سرپا هستند بسیار به این مدل از کفش علاقه دارند. فروشگاه اینترنتی تیمچه گزیده‌ ای از بهترین و زیباترین کفش تخت زنانه را گردآوری کرده است. برای خرید کفش زنان به صورت آنلاین می‌ توانید به دیجی کالا مراجعه کنید و یک خرید آنلاین لذت ‌بخش را تجربه‌ کنید. در برخی از جشنواره‌های این سایت، قیمت‎های کفش‌های زنانه تخفیف‌دار می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را با قیمت مناسب‌تری تهیه کنید. کفش اسپرت زنانه، کفش کالج زنانه، صندل زنانه، کفش پاشنه بلند و نیم بوت از مدل‌های دیگر کفش هستند که آن‌ها را نیز می‌توانید از دیجی کالا سفارش بدهید که در صورت ناموجود بودن می‌توانید درخواست موجودی آن‌ها را بدهید.

 




ما در اینجا به این شما و 8 تا از محبوب ترین کفش های تخت زنانه شهریورماه 1400 میپردازیم

img کفش زنانه کد 0060

139,000

این قیمت مربوط به این ماه می باشد

اطلاعات محصول

    مشخصات و قیمت خرید اینترنتی کفش زنانه کد 0060؛ اطلاعات بیشتر درباره این کفش زنانه را می توانید در ای ...
مشاهده کالا
img کفش زنانه کد 0059

149,000

این قیمت مربوط به این ماه می باشد

اطلاعات محصول

    مشخصات و قیمت خرید اینترنتی کفش زنانه کد 0059؛ اطلاعات بیشتر درباره این کفش زنانه را می توانید در ای ...
مشاهده کالا
img کفش زنانه کد 0058

145,000

این قیمت مربوط به این ماه می باشد

اطلاعات محصول

    مشخصات و قیمت خرید اینترنتی کفش زنانه کد 0058؛ اطلاعات بیشتر درباره این کفش زنانه را می توانید در ای ...
مشاهده کالا
img کفش زنانه کد 0057

139,000

این قیمت مربوط به این ماه می باشد

اطلاعات محصول

    مشخصات و قیمت خرید اینترنتی کفش زنانه کد 0057؛ اطلاعات بیشتر درباره این کفش زنانه را می توانید در ای ...
مشاهده کالا
img کفش زنانه کد 0050

139,000

این قیمت مربوط به این ماه می باشد

اطلاعات محصول

    مشخصات و قیمت خرید اینترنتی کفش زنانه کد 0050؛ اطلاعات بیشتر درباره این کفش زنانه را می توانید در ای ...
مشاهده کالا

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

وب جو
Logo