در این مطلب می پردازیم به محبوب ترین تاپ و نیم تنه های ورزشی زنانه شهریورماه 1400

بروز رسانی شده در 3 سال پیش

نیم‌تنه

ورزش کردن علاوه‌بر ایجاد حس شادابی و نشاط در فرد، به حفظ سلامت و تندرستی نیز کمک به سزایی می‌کند. ورزش در کنار رژیم غذایی سالم، وسایل و ابزار مورد نیاز، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روح و جسم افراد می‌گذارد. یکی از ابزارهای مورد نیاز در هنگام ورزش زنان و دختران، سوتین‌ها و نیم‌تنه‌های ورزشی زنانه و دخترانه است.


تفاوت سوتین و نیم‌تنه ورزشی

نیم‌تنه‌های ورزشی و سوتین‌ها کاربرد متفاوت داشته و نباید به جای یک‌دیگر استفاده شوند. برای ورزش کردن بهتر است از سوتین‌های ورزشی استفاده کرد که راحت‌تر بوده و لذت ورزش را برای شما دوچندان می‌کند. بهتر است زنان و دختران نیم‌تنه‌ای را برای ورزش انتخاب کنند که فشرده باشد ولی سفت بودن بیش از حد آن توصیه نمی‌شود. برای انتخاب یک نیم‌تنه‌‌ی اسپرت، می‌توانید از نیم‌تنه‌هایی استفاده کنید که توانایی جذب عرق را داشته باشند. نیم‌تنه‌ها به همراه شلوار و شلوارک ست شیک و زیبایی برای شما رقم می‌زنند. برای ورزش می‌توان روی نیم‌تنه از تاپ هم استفاده کرد که استایلی متفاوت برای شما به همراه دارد.


برندهای معروف نیم‌تنه ورزشی

نایک: زمانیکه صحبت از برندهای معروف در زمینه ورزشی می‌شود یکی از اولین برندهایی که به ذهن انسان خطور می‌کند برند نایکی است.این برند از جمله برندهایی است که به راحتی نمی‌توان از آن عبور کرد.
ریباک: یکی دیگر از برندهای نام آشنا در زمینه ورزشی به خصوص نیم‌تنه ورزشی برند ریباک است. برندی که تنوع بالای آن حق انتخاب بی‌شماری در اختیار شما قرار می‌دهد. تصور آنکه یک نیم‌تنه ورزشی صورتی را با یک شلوار مشکی زیبا و شیک از این برند ست کنید هر فردی را وسوسه می‌کند. 
بروکس: شرکت بروکس در سال 1914 میلادی توسط موریس گلدنبرگ تاسیس شد. یکی از نکات جالب این برند استفاده از شیوه‌های آگاهانه محیط زیست در محصولات خود است که توجه همگان را به خود جلب می‌کند.


راهنمای انتخاب سایز درست نیم‌تنه ورزشی زنانه

ابتدا دور قفسه سینه را به درستی از زیر بافت نرم سینه اندازه گرفته و باتوجه به جدول سایز بند موجود نزدیک‌ترین سایز را انتخاب کنید. سپس دور سینه و حجیم‌ترین قسمت آن را اندازه‌گیری کرده و اندازه دوره قفسه سینه از اندازه دور سینه کم کرده و سایز کاپ مورد نظر خود را باتوجه به جدول آن انتخاب کنید. دیجی کالا امکان خرید انواع نیم تنه ورزشی همراه با راهنمای سایز را برای شما فراهم کرده است.
ما در اینجا به در این مطلب می پردازیم به محبوب ترین تاپ و نیم تنه های ورزشی زنانه شهریورماه 1400 میپردازیم

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

وب جو
Logo