در این مطلب می پردازیم به محبوب ترین گل سینه های زنانه شهریورماه 1400

بروز رسانی شده در 2 سال پیش

سنجاق‌سینه
امروزه در کنار لباس‌ها و پوشش اصلی، وسایلی تحت عنوان اکسسوری به استایل افراد اضافه شده و حتی جزو ضروریات پوشش آن‌ها به‌حساب می‌آیند. در کنار دکمه‌ی سرآستین، ساعت، گردنبند و غیره، امروزه استفاده از سنجاق‌های سینه در انواع مختلف آن باب شده که موردتوجه بسیاری از طراحان لباس و بانوان خوش‌سلیقه قرارگرفته است.
سنجاق‌ سینه چیست؟
سنجاق‌سینه و یا به قول خارجی‌ها بج سینه، در دسته‌ی اکسسوری‌ها قرار می‌گیرد، بدین معنا که جزو پوشش اصلی افراد به‌حساب نمی‌آید و به‌عنوان افزاینده‌ی زیبایی پوشش است. این وسیله از جزئیاتی است که برخلاف نظر برخی از افراد، امروزه اهمیت زیادی یافته و نه تنها موجب افزایش زیبایی و جذابیت پوشش لباس شده، بلکه در برخی مواقع این سنجاق‌سینه‌ها نشانه‌ی ارتباط فرد به یک ارگان خاص و یا اشتغال او در یک شغل و حرفه‌ی خاص است که نماد آن را بر روی لباس خود وصل کرده است.
کاربرد سنجاق‌ سینه
همان‌گونه که گفته شد، سنجاق ‌سینه جند کاربرد کلی دارد:
-برخی از سنجاق‌سینه‌ها، نشانه‌ی وابستگی فرد به یک ارگان، گروه و یا پویش خاص است. این سنجاق بر روی سینه، شال یا روسری، کلاه، یقه و یا حتی بالای سرآستین افراد متصل می‌شود و داشتن آن نشانه‌ی این است که فرد دارنده‌ی آن، نماینده و هم‌پیمان آن گروه خاص است. این کاربرد سنجاق‌سینه، معمولاً برای جلسات رسمی، محل کار، همایش‌ها و مذاکرات استفاده می‌شود.
-برخی از این سنجاق‌ها برای افزودن زیبایی پوشش است که موردتوجه استایلیست‌ها و طراحان لباس قرار گرفته است. این نوع سنجاق‌ها معمولا طرح‌واره‌ای از نمادی خاص و مرتبط به شخص، حرفه‌اش و علایقش است و دارای حالتی فانتزی گونه است. هم‌چنین برخی از این سنجاق‌سینه‌ها جواهر دوزی شده و درخشش خیره‌کننده‌ای دارند. برای مثال برخی از افراد حرف اول لاتین اسم خود را بر روی سرآستین‌های خود نصب می‌کنند.
-نوعی از سنجاق‌سینه‌ها که بیشتر مورد توجه نوجوانان و جوانان قرار گرفته است، پیکسل‌ها هستند. پیکسل‌ها معمولا بر روی کیف، مانتو، مقنعه و پیرهن افراد وصل می‌شود و در کنار زینتی که به لباس افراد می‌دهد، بخشی از شخصیت و علایق آن‌ها را هم نشان می‌دهد. برخی از دانشجویان پیکسل‌های خوانندگان معروف، سریال‌های مشهور و یا نمادهایی از طبیعت و یا یک‌رشته‌ی خاص را به خود متصل می‌کنند. سنجاق‌سینه‌ی مدل سنجاقک که یکی از نمادهای طبیعت است، می‌تواند مثالی برای این مورد باشد.
-برخی از سنجاق‌سینه‌ها، برای رفع بلا استفاده می‌شود که معمولاً بر روی سینه‌ی کودکان تازه متولدشده وصل می‌شود. این سنجاق‌سینه‌ها معمولا از جنس طلا و یا نقره هستند که مزین به آیات قرآن و اسامی متبرک‌اند.
سنجاق ‌سینه برای چه لباس‌هایی خوب است؟
می‌توان گفت که سنجاق‌سینه کاربردی گسترده دارد و نمی‌توان استفاده از آن را محدود کرد، ولی باید توجه داشت که از سنجاق‌سینه‌هایی هم رنگ با لباس استفاده شود تا هارمونی مناسبی را ایجاد کند، به همین دلیل خرید سنجاق‌های نقره می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای استفاده از آن‌ها با هر لباسی باشد. هم چنین اگر سنجاق‌سینه از جنس طلا و نقره است، بهتر است که از آن‌ها در مراسم رسمی‌تر استفاده کرد.
می‌توان گفت گران‌قیمت‌ترین نوع سنجاق‌های سینه، سنجاق‌سینه‌های دست‌ساز جواهر نشان است. این سنجاق‌های سینه توسط متخصصان و با جواهراتی مثل طلا و نقره و برلیان تزئین می‌شوند که خب البته مخصوص افراد خاص و مراسم‌های خاص هستند.
شما می‌توانید انواع سنجاق‌سینه برای مانتو، مدل گل سینه زنانه دست ‌ساز و انواع دیگر سنجاق ‌های سینه را در سایت دیجی کالا مشاهده کرده و با خرید آن‌ها، جذابیت خود و لباستان را بیشتر کنید.
ما در اینجا به در این مطلب می پردازیم به محبوب ترین گل سینه های زنانه شهریورماه 1400 میپردازیم

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

وب جو
Logo