این شما و 6 تا از محبوب ترین دستکش های نوزاد شهریورماه 1400

بروز رسانی شده در 2 سال پیش

دستکش نوزادی 

خرید پوشاک نوزاد یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهایی است که هر پدر و مادری آن را تجربه می‌کند. در خرید لباس کودک باید به فاکتورهای زیادی توجه کرد. در این رابطه می‌توان از عواملی مانند جنس پارچه، مواد شیمیایی به کار رفته در پارچه، نوع پارچه نام برد. مقدم بر تمام آنها جنس پارچه است که در دوخت پوشاک کودک از اهمیت زیادی برخوردار است. پوشاک بچگانه باید نرم باشد و باعث آزار پوست لطیف بچه نشود. تنفس پذیری خوب و دوام در برابر شستشوهای متعدد از دیگر ویژگی‌های پوشاک کودک است. در هنگام خرید لباس نوزادی باید دقت بیشتری داشت و عوامل متعددی را در نظر گرفت. مثلا زخم ناشی از بریدن بند ناف.

لباس نوزادی تنوع زیادی دارد: پیش بند نوزاد، کلاه نوزادی، دستکش نوزاد، دندانگیر، لباس سرهمی، ست چند تیکه نوزادی، شلوار نوزادی همگی از لباس‌هایی است که برای روزهای ابتدایی نوزاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از محصولات ضروری در این روزها، دستکش نوزاد است. دستکش نوزاد مدل ساده‌ای دارد و می‌توان دوخت دستکش را به خیاطی سپرد.

خرید انواع دستکش نوزاد و دستکش بچه گانه از فروشگاه اینترنتی


در این صفحه از محصولات دیجیکالا می‌توانید انواع دستکش نوزاد دخترانه و پسرانه و دستکش بچه‌گانه را  فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تهیه کنید. این محصولات طیف قیمت گسترده‌ای دارند و از قیمت‌های ارزان و مناسب تا محصولات خاص و گرانقیمت در درسترس کاربر قرار گرفته است. با خرید خرید دستکش بچه گانه علاوه بر مشاهده و مقایسه قیمت ها  می‌توانید از تخفیف های دیجیکالا نیز استفاده کنید.
ما در اینجا به این شما و 6 تا از محبوب ترین دستکش های نوزاد شهریورماه 1400 میپردازیم

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

وب جو
Logo