این شما و 8 تا از محبوب ترین نیم بوت های زنانه مرداد ماه 1400 در تیمچه

بروز رسانی شده در 3 سال پیش

خرید انواع نیم بوت زنانه و دخترانه 
بوت زنانه یکی از انواع کفش‌های کاربردی برای بانوان است. اگرچه کاربرد اصلی این کفش‌های زنانه در زمستان است، اما امروزه این کفش به یکی از گزینه‌ها برای پوشیدن در مجالس نیز تبدیل‌شده است. با شروع زمستان و برف و باران برای بیرون رفتن از منزل باید کفش مناسبی به پا کنید که از پاهای شما در برابر سرما و آب محافظت کند. 
کفش‌های زمستانی در سه نوع اصلی بوت، نیم بوت، پوتین و چکمه تولید می‌شوند. این سه کفش تفاوت چشم‌گیری با یکدیگر ندارند. اما اگر بخواهیم به تفاوت آن‌ها اشاره کنیم باید بگوییم بوت‌ها معمولاً تا قوزک پا، پوتین‌ها تا ساق پا و چکمه تا زانو و بالای زانو را می‌پوشانند. هر سه مدل کفش‌های زمستانی زنانه بسیار پرطرفدار و پرمخاطب می‌باشند، هرکدام از مدل‌ها مناسب برای پوشیدن در محل‌های متفاوتی هستند. نیم بوت یکی از کفش‌هایی زمستانی است که طرفداران آن معمولاً از استایل اسپرت پیروی می‌کنند. 
نیم بوت در سال 1804 به طیف کفش‌های زمستانی افزوده شد. در ابتدا این کفش فقط با شلوار استفاده می‌شد، اما امروزه با مدل‌های متنوعش با استایل‌های مختلف قابل‌استفاده است. 
انواع نیم بوت زنانه و دخترانه 
‎ نیم بوت‌های زنانه در انواع طرح‌ها و مدل‌ها تولید می‌شود. تفاوت مدل‌های این کفش زمستانی در جنس، استایل وکاربرد آن است. جنس نیم بوت‌ها معمولاً از چرم است اما امروزه در جنس‌های دیگر مانند جیر و خز تولید می‌شوند. از نظر استایل در انواع پاشنه بلند، پاشنه‌کوتاه و تخت، نوک تیز، نوک گرد و نوک مربعی طراحی و مورداستفاده قرار می‌گیرند. از نظر استایل نیز نیم بوت‌ها معمولاً استایل اسپرت را برای شما می‌سازند، اما اگر به‌صورت پاشنه‌بلند و نوک تیز باشند انتخاب بسیار مناسبی برای استایل‌های مجلسی هستند. رنگبندی این کفش زمستانی بسیار متنوع است، اما رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای و عسلی در بین تمامی رنگ‌ها پرطرفدارتر هستند. 
برندهای تولید کننده نیم بوت زنانه و دخترانه 
در سراسر درنیا برندهای بسیاری تولیدکننده این کفش زمستانی می‌باشند. از برندهای اروپایی و آمریکایی باید به گابور، هوگل، ورد مدا، اچ اند ام و ... اشاره کرد. برندهای نام آشنای ایرانی مانند شهر چرم، نسیم، چرم یاس، مارال چرم، پاتن چرم و بسیاری از برندهای دیگر فعالان در حوزه تولید کفش‌های زمستانی می‌باشند. 
خرید اینترنتی نیم بوت دخترانه و زنانه 
در دست داشتن طیف گسترده مدل‌های نیم بوت، برای خرید مطمئن بسیار نکته حائز اهمیتی است. دیجی کالا به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور، در جهت تسهیل و تسریع خرید به شما کمک ارزنده‌ای می‌کند. 
ما در اینجا به این شما و 8 تا از محبوب ترین نیم بوت های زنانه مرداد ماه 1400 میپردازیم

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

وب جو
Logo